Wyciskarka kuvings

Wiele osób prowadzących intensywny tryb życia stara się uzupełniać niedobory witamin i minerałów spożywając różnego rodzaju suplementy diety w postaci tabletek. Tymczasem istnieje łatwiejszy i tańszy sposób na zapewnienie sobie codziennej porcji zdrowia. Tym sposobem są świeżo wyciskane soki.

Do ich przygotowania potrzebne jest specjalne urządzenie, zwane wyciskarką. Wyciskarki jednoślimakowe pomagają uzyskać sok praktycznie ze wszystkich rodzajów owoców i warzyw, nawet takich jak sałata, czy szpinak. Dzięki temu, że pracują wolno, sok nie ulega napowietrzeniu ani ogrzaniu. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu dłużej zachowuje swoją świeżość oraz wartości odżywcze. W sprzedaży znaleźć można wiele urządzeń do wyciskania soku. Urządzeniem godnym polecenia z pewnością będzie wyciskarka kuvings.

Kuvings to marka wielokrotnie wyróżniana i nagradzana, także w Polsce. Potwierdza to Złoty Laur Konsumenta uzyskany w 2016 roku. Co sprawia, że produkty tej marki są tak cenione przez konsumentów i fachowców? Przede wszystkim na wyróżnienie zasługuje wysoka jakość materiałów używanych do produkcji wyciskarek. Dzięki temu urządzenia te charakteryzują się dużą trwałością i niezawodnością, co potwierdza aż dziesięcioletni okres gwarancyjny. Używając wyciskarek kuvings można mieć pewność, że aż 90 procent soku znajdującego się w dostarczonym surowcu zostanie pozyskana. Umożliwia to cichy silnik o wysokiej mocy, który skutecznie radzi sobie nawet z najtwardszymi owocami i warzywami. Wyciskarki marki kuvings są estetyczne i proste w obsłudze. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Nie zajmują dużo miejsca, dlatego mogą pełnić funkcję dekoracyjną. W zależności od modelu, dostępne są dodatkowe akcesoria w postaci wymiennych sit lub wyciskarek do cytrusów. Umożliwiają one przygotowywanie nie tylko soków, lecz również koktajli, lodów, czy przecierów. Bez względu na model, wszystkie wyciskarki kuvings posiadają modułowa budowę. Dzięki temu ich montaż, demontaż oraz mycie nie nastręczają żadnych problemów. Intuicyjna obsługa sprawia, że każdy z łatwością poradzi sobie z obsługą tych urządzeń.