Kuvings c9500

Kuvings to marka dobrze znana wszystkim, którzy preferują zdrowe odżywianie w oparciu o świeże soki. Wyciskarki pochodzące spod tej marki są powszechnie cenione i cieszą się dużą popularnością wśród dietetyków oraz użytkowników. Obecnie na rynku pojawiły się urządzenia oznaczone symbolem c9500, które są nowszą wersją wcześniejszego modelu b6000.
Wyciskarka kuvings c9500 dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Klienci mają do wyboru urządzenie utrzymane w tradycyjnych białych barwach, bardziej nowoczesnym stalowym kolorze lub niezwykle popularnej w ostatnim czasie, bordowej barwie. Cała konstrukcja jest zwarta i z powodzeniem może stać na kuchennym blacie, pełniąc funkcję dekoracyjną. Cechą charakterystyczną urządzenia, na którą od razu zwraca się uwagę jest duży i szeroki wlot, umożliwiający wrzucanie nawet całych owoców i warzyw.

Kuvings c9500 to pionowa wyciskarka wolnoobrotowa jednoślimakowa.  Za wydajną pracę urządzenia odpowiada mocny i trwały silnik o mocy 240W. Silnik ten był wykorzystywany również w poprzednim modelu, dlatego jest pewną i sprawdzoną konstrukcją, którą cechuje przede wszystkim niezawodność oraz cicha praca. W porównaniu do poprzedniego modelu poprawie uległ natomiast sposób odprowadzania pulpy, dzięki czemu sok jest jeszcze bardziej klarowny i wolny od niechcianych resztek warzyw, czy owoców. W modelu c9500 całkiem nowa jest również budowa ślimaka oraz sita. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej poprawić wydajność wyciskarki i maksymalnie zwiększyć ilość pozyskiwanego soku.

Nowy model wyciskarki marki Kuvings jest łatwy w obsłudze i nie sprawia żadnych problemów przy montażu oraz demontażu. Wszystkie elementy są dobrze spasowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ślimak oraz sitko wykonane zostały z ultemu, nowoczesnego i trwałego tworzywa sztucznego, o wytrzymałości znacznie przewyższającej zwykły plastyk. Co ważne, wszelkie elementy z tworzyw sztucznych pozbawione są bisfenolu, który nawet w niewielkich ilościach może niekorzystnie oddziaływać na zdrowie człowieka.

Decydując się na wyciskarkę kuvings c9500 należy liczyć się z wydatkiem około 2000 zł. W zamian otrzymuje się wysokiej klasy urządzenie do pozyskiwania świeżego soku z dowolnych warzyw, czy owoców, na które producent udziela aż 10-letniej gwarancji.